دیباگ یک شرکت مشاوره کسب و کار است که کار خود را از سال 1398 آغاز کرده است. آن‌چه اعضای تیم دیباگ را گرد هم آورده نوع نگرش آن‌ها به موضوع تفکر سیستمی و به نوعی مبحث «Dynamic System» و نحوه رشد در این مدل می‌باشد.

در واقع نام دیباگ برگرفته از این مفهوم است:«Dynamic Business Group».

تمامی اعضای تیم، به پویایی و رشد سیستماتیک که باعث ارتقاء خود و هم‌تیمی‌هایشان می‌شود باور دارند. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که استفاده هم‌زمان از تجربه و تخصصِ جوانان دارای رتبه‌های برتر علمی در دانشگاه‌های صاحب نام کشور همراه با همدلی و خودباوری، برندی را خلق نموده که تداعی کننده «رشد و تعالی سیستمی» باشد.

دیباگ در راستای بهبود کسب و کارها بر مبنای تفکر سیستمی استفاده از ERPها را برای سازمان‌های توسعه‌یافته و یا در حال توسعه لازم می‌داند. برای ارائه مشاوره کسب و کار به مشتریان، دیباگ خود را موظف می‌داند تا از به‌روزترین و مناسب‌ترین تکنیک‌ها بهره ببرد. ERPای که تیم فنی ما آن را بومی‌سازی کرده تا کاربران ایرانی بتوانند به راحتی از آن استفاده نمایند، Odoo نام دارد. اودو یکی از بهترین ERPهای مورد استفاده در جهان است که در عین جامعیت و چابکی، فوق العاده کاربر پسند نیز می‌باشد.

دیباگ

واحد‌های دیباگ

برای خدمت‌رسانی و ارائه بهترین مشاوره‌‌ها نیاز دارید جعبه ابزار کاملی از مهارت‌‌های مختلف در تمامی حوزه‌‌های مرتبط با کسب و کار داشته باشید. بدین جهت، دپارتما‌‌های دیباگ شامل تحلیل سیستم، فناوری اطلاعات، بازاریابی دیجیتال، گرافیک و مالی آماده ارائه خدمات در حوزه‌‌های مختلف به سازمان شما می‌باشند:

تحلیل سیستم

تحلیل سیستم

معاینه سازمانی، Business Coach، هوشمندسازی کسب و کار، استقرار ERP

فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات

طراحی و سفارشی سازی ERP هر صنعت، ‌زیرساخت شبکه،‌ خدمات توسعه نرم افزاری

بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال

دیجیتال برندینگ،‌ استراتژی محتوا، سئو، ‌طراحی سایت،‌ تحلیل دیتای دیجیتال کسب و کارها


گرافیک

گرافیک

ساخت تیزر و ویدئوهای تبلیغاتی،‌ هویت بصری،‌UI / UX،‌ هنر چندرسانه‌ای

اطلاعات مالی

مالی

هوش مالی،‌ حسابداری صنعتی،‌ مشاوره مالی

معرفی دیباگ

دیباگ بهبود حال مشتری را رسالت اصلی خود می­ داند و قبل از همه چیز به دنبال این است که در تمام مراحل همکاری، در کنار مشتریان بوده و صرفا یک مشاوره دهنده نباشد. محقق شدن اهداف مشتریان به معنای محقق شدن اهداف دیباگ است.

دیباگ بر دو اصل مهم استوار است؛

اصل اول: همراهی با مشتریان و پیگیری وضعیت آنان در تمامی مراحل. 

ما صرفا فروشنده خدمات و یا ERP نیستیم؛ بلکه به عنوان یک شرکت مشاوره کسب و کار همراه و در کنار شما هستیم.

اصل دوم: بی نیاز  کردن مشتری از مراجعه به منابع دیگر برای مشاوره کسب و کار.

دیباگ تمامی خدمات مشاوره کسب و کار مورد نیاز شما را برایتان فراهم می­ نماید؛ به نحوی که از مراجعه به منابع دیگر بی نیاز شوید.


چطور می تونیم کمکتون کنیم؟