doodles

ماژول رویدادها

اداره و مدیریت رویدادهای درون سایت و آنلاین

در ماژول رویدادها اودو سازماندهی، انتشار، تبلیغ و فروش با یک برنامه یکپارچه، شامل داشبوردهای کاربرپسند، فرم‌های رویداد عمیق، مدیریت حامیان مالی، غرفه‌ها، گفتگوها، رویدادهای مجازی، وب‌سایت‌ها با قابلیت خودکار و موارد دیگر!

میزبان رویدادهایی باشید
که طنین انداز می‌شود

ماژول رویداد اودو، پلتفرم یکپارچه مدیریت رویداد است که تمام جوانب برنامه‌ریزی و مدیریت رویدادها را در هر مقیاسی اداره می‌کند.
این شامل سازماندهی رویداد، فروش بلیط، دیده شدن و تبلیغ می‌شود.

‌کنفرانس‌ها
وبینارها
جشنواره ها
کلاس‌ها
خیریه‌ها
نمایشگاه‌ها

برنامه‌ریزی دقیق تقویم و کنترل کارهای مرتبط با رویداد

به شما کمک می‌کند تا هماهنگی و مدیریت بیشتری داشته باشید

در ماژول رویداد اودو، با افزودن یک فرم پیشنهاد ارائه‌دهنده به صفحه رویداد، می‌توانید به بازدیدکنندگان این امکان را بدهید تا سخنرانان و نامزدهای مورد نظر خود را ارسال کنند. با سازماندهی فرآیند اعتبارسنجی هر رویداد یا ارائه و برنامه‌ریزی آن در چند دقیقه، محتوای رویدادتان را به راحتی هماهنگ کنید.

Odoo Events interface - Event tracks in kanban view

با استفاده از ماژول رویداد odoo، برنامه رویداد خود را با طراحی تمیز و متناسب به صورت خودکار در وب‌سایت نمایش دهید. بازدیدکنندگان را به راحتی از طریق برنامه‌های منتشر شده، جستجو و مرور کنید و با سرعت بر اساس تاریخ، مکان، برچسب‌ها و دسته‌بندی‌ها فیلتر کنید.

Odoo Events interface - Event tracks in gantt view

فروش آنلاین بلیط‌ها

در ماژول رویداد odoo، پروسه‌های ثبت نام و پرداخت را به صورت خودکار مدیریت کنید.

امکان ثبت رویداد و آنلاین فروش بلیط را داشته باشید. انتخاب کنید که آیا می‌خواهید رویداد رایگان منتشر کنید یا شرکت‌کنندگان از طریق صفحه رویداد بلیط را خریداری کنند. روش پرداخت را با پردازش کارت اعتباری آنلاین یا ارائه صورت‌حساب مشتری انتخاب کنید. شرایط خاص مانند قیمت بلیط Early-bird، مزایا و امکانات اعضا یا انواع بلیط را در ماژول رویداد odoo مشخص کنید. همه چیزی که برای جلب حضور در رویداد و مدیریت لیست مهمانانتان نیاز دارید.

Odoo Events frontend interface showing different types of tickets for a Design Fair
طلایی
Sponsor logo: Coffee, Vacuum Packed, Regular Grind
نقره‌ای
Sponsor logo: Family Bakers, Breads and Pastries
برنزی
Sponsor logo: Barber Shop, Established 2003, New York

درخواست کمک مالی از حامیان خود را ارسال کنید

و آنها را به مشارکت در پروژه‌ی خودتان دعوت کنید.

ماژول رویداد Odoo را به عنوان یک پلتفرم جامع برای مدیریت حامیان مالی استفاده کنید. حامیان خود را به راحتی افزوده و بر اساس سطح حمایت، در صفحه هر رویداد معرفی کنید. با استفاده از امکانات تجارت الکترونیک Odoo، بسته‌های حمایتی را آنلاین بفروشید و شرکای خود را معرفی نمایید.

هماهنگ شده با GA4

تجزیه و تحلیل رویداد خود را در هر مرحله نظارت کنید.

Odoo با Google Analytics ادغام شده است تا به طور خودکار هر نوع رویدادی را، از سبد خرید آنلاین تا بررسی و فراخوانی اقدامات و غیره، ردیابی کند. همچنین، ابزارهای بازاریابی Odoo به Google Analytics متصل شده‌اند تا 360 درجه اطلاعات کسب و کار شما را در اختیارتان قرار دهند.

همگام شده با سئو

افزایش بازدید و جذب شرکت کنندگان بیشتر.

در Odoo، ابزارهای آماده سئو بدون نیاز به پیکربندی مستقیماً در دسترس هستند. با پیشنهاد کلمات کلیدی بر اساس بیشترین عبارات جستجو شده در Google، می‌توانید محتوای خود را با ساختار مناسب بهینه‌سازی کنید و رویدادهای خود را بهتر تبلیغ کنید.

چطور می تونیم کمکتون کنیم؟