doodles

ماژول استخدام

استعدادهای بزرگ را به راحتی شناسایی کنید

استفاده از ماژول استخدام odoo برای ساده‌سازی فرآیند استخدام و به سرعت جذب بهترین افراد برای تیم شما.

icons

هیچ وقت از جزئیات و وضعیت یک شغل تعجب نکنید

همه موقعیت های شغلی، همه در یک مکان. در ماژول استخدام اودو همه فرصت‌ها را یکجا ببینید! اطلاعات جامعی از تمام آگهی‌ها، درخواست‌ها و برنامه‌های روزانه در داشبورد استخدام.

به همراه ویژگی pipeline

متقاضیان را مرتب نگه دارید. با یک کلیک، تمام متقاضیان را بر اساس مراحل مختلف در ماژول استخدام اودو مشاهده کنید. با کشیدن کارت متقاضی، به سرعت به مرحله مورد نظر را تغییر دهید، یا از حرکت خودکار متقاضیان بعد از انجام فعالیت‌های خاص در pipeline بهره‌مند شوید.

زمان را برای تایپ کردن تلف نکنید

درج خودکار اطلاعات = کمترین تایپ. در هر زمان که متقاضیان آنلاین درخواست می‌دهند، اطلاعات آنها به طور خودکار در ماژول استخدام اودو، اضافه و ایندکس می‌شوند. رزومه و مدارک دیگر به صورت منظم در اپلیکیشن Documents مرتب می‌شوند.

pipelineسفارشی

ایجاد فرایند استخدام در ماژول استخدام اودو ، که با استفاده از اقدامات خودکار، فرآیند را نمایش دهد. ایمیل‌ها به صورت خودکار در مراحل مختلف ارسال شده و داوطلبان نیز به‌طور خودکار از طریق pipeline حرکت می‌کنند.

با برنامه‌ریزی خودکار، بیشتر مصاحبه کنید! !

با ماژول تقویم odoo، داوطلبان می‌توانند جلسات را به صورت آنلاین برنامه‌ریزی کنند! با ادغام تقویم Odoo، زمان مناسب برای همه انتخاب می‌شود و از رزرو مضاعف جلوگیری می‌شود.

گزارش های منظقی

از داده‌ها برای جذب بازدید بیشتر استفاده کنید. تمام آمار را در ماژول استخدام odoo به طور کامل بررسی کنید: کدام کانال‌ها بیشترین رزومه را فراهم کرده‌اند؟ چگونگی پیشرفت pipeline و مدیریت تیم؟ گزارش‌دهی مؤثر اطلاعات ارزشمندی ارائه می‌دهد که به شما در بهبود فرآیند استخدام کمک می‌کند.

همه ویژگی ها
به درستی انجام شده

برای فعالیت‌ها

برنامه‌ریزی دقیق فعالیت‌ها و تعیین زمان‌بندی مراحل امری ضروری است.

قیف ورودی را نازکتر کنید

آزمون‌های اختصاصی خود را برای ارزیابی سریع نامزدها ارسال کنید.

انتقادات و پیشنهادات را دریافت کنید

پس از استخدام، نظرسنجی را ارسال کنید تا اطلاعات ارزشمندی جمع‌آوری شود.

ارتباط سریع

با نامزدها تماس بگیرید و با یک کلیک پیشنهادهای شغلی خود را ارسال کنید.

در راستای هدفت حرکت کن!

برنامه‌ریزی تماس‌ها و مصاحبه‌ها را با تلفیق تقویم گوگل و Outlook انجام دهید. حتی متقاضیان هم می‌توانند به تنهایی مصاحبه خود را برنامه‌ریزی کنند!

استخدام موفقیت آمیز بود!

تبدیل نامزد به کارمند را با راه‌اندازی مستقیم فرآیند پذیرش از طریق برنامه استخدام انجام دهید.

smarts routes

چطور می تونیم کمکتون کنیم؟