doodles

ماژول ناوگان

ساده‌ترین راهبرد برای مدیریت ناوگان!

با یک نگاه سریع و راحت، اطلاعاتی مختصر و جذاب درباره وسایل نقلیه، قراردادها، تعمیرات، هزینه‌ها، و رانندگان شما.

icons
Odoo Fleet's interface showing a list of vehicles on a tablet

مدیریت ناوگان به‌سادگی

مدیریت ناوگان شرکت با ماژول ناوگان اودو ساده‌تر از همیشه است. بدون نیاز به سیستم ردیابی تخصصی، با چند کلیک ساده می‌توانید ناوگان خود را زیر نظر داشته باشید. همه چیز را از طریق ماژول ناوگان اودو کنترل کنید - از ورودی گزارش سوخت تا هزینه‌ها و ویژگی‌های دیگر برای مدیریت بهتر وسایل نقلیه شرکتتان.

مدیریت لیزینگ و قراردادهای دیگر

نظارت دقیق بر تمامی قراردادهای وسایل نقلیه ضروری در ماژول ناوگان اودو فراهم است. با استفاده از ابزارهای بصری، اطمینان حاصل کنید که همیشه اطلاعات به‌روزی را در ماژول ناوگان اودو دارید. در صورت نزدیک شدن به تاریخ انقضا، از طریق ایمیل هشدار اودو برای شما نوتیفی ارسال می‌شود تا در جریان قراردادهای خود باشید. همچنین، ارتباط با ارائه‌دهندگان خدمات برقرار کرده و خدمات مورد نیاز را بهینه‌تر سازید. مدیریت دقیق فاکتورها و یادداشت‌ها در اودو به شما کمک می‌کند تا ناوگان خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. همچنین با نرم‌افزار مدیریت کسب و کار اودو، حوادث را پوشش داده و با بیمه‌نامه‌های شرکت و فردی، خود و وسایل نقلیه خود را ایمنی دهید.

Odoo Fleet's contract interface

مدیریت کل هزینه‌ها با یک نگاه

رصد کلی هزینه‌ها برای هر وسیله نقلیه. هزینه‌های دوره‌ای مثل اجاره و خدمات به صورت خودکار در هر دوره مالی در ماژول ناوگان odoo افزوده می‌شود، در حالی که سایر موارد مانند سوخت و تعمیرات به صورت اتوماتیک گزارش می‌شوند.

Three types of charts in Odoo Fleet's backend interface
A fleet report on a tablet

تجزیه و تحلیل مختصر و گزارش

آنالیز جزئیات هزینه‌های هر وسیله نقلیه یا خدمت با استفاده از ابزار گزارش دهی. مقایسه هزینه‌ها بر اساس انواع مختلف (مثلاً هزینه‌های بالاتر در کدام خودروها، یا خدمات انجام شده در چه خودروهایی)  در ماژول ناوگان odoo، اطلاعات ارزشمندی برای بهبود بهره‌وری و سرمایه‌گذاری بهتر در ناوگان خود فراهم می‌کند.

چطور می تونیم کمکتون کنیم؟