doodles

ماژول انبارداری

در نهایت، یک سیستم انبارداری مدرن و پیشرفته

با بهره‌گیری از ماژول انبارداری اودو ، امکان کاهش موجودی انبارها، افزایش سرعت انجام عملیات، بهینه‌سازی مسیرها، و دریافت اطلاعات در زمان واقعی فراهم می‌شود.

Automate vendor reminders too!
arrow

تکمیل کارها با دقت و بدون اشکال

ماژول انبارداری اودو ، با استفاده از راهکارهای هوشمندانه مانند تنظیمات محدوده حداقل و حداکثر، MTO یا برنامه اصلی تولید، هرگز موجودی خود را به صفر نرسانید. اجازه دهید Odoo به شما پیشنهادها دهد یا سفارشات خرید را به صورت خودکار فعال کند. سپس فرآیند پیگیری توسط سیستم را به صورت خودکار انجام دهید تا ریسک‌های مرتبط با ارتباطات را به حداقل برسانید، از جمله تأیید PO، تأیید برنامه دریافت و غیره.

بهبود سرعت دریافت
کنترل کیفیت
بهینه‌سازی ذخیره‌سازی
arrow

بهبود سرعت دریافت، مدیریت بهتر کیفیت، و بهینه‌سازی فرآیند ذخیره‌سازی

در ماژول انبارداری اودو ، برای کنترل بهتر محموله‌های ورودی و خروجی، از قوانین فشار و کشش، کدهای GS-1 و مسیرهای قابل تنظیم بهره ببرید.

ماژول انبارداری اودو در بهینه‌سازی فضای ذخیره‌سازی، از رویکردهایی مانند حرکت‌های آهسته، آنالیز ABC، و کراس داک بهره گیرید. این استراتژی‌ها به شما کمک می‌کنند تعداد قطعات جابجا شده و فواصل را کاهش دهید.

به صورت آفلاین کار می کند: بدون مشکل پوشش WiFi!

سیستم ذخیره‌سازی خود را بهبود دهید.

با ماژول انبارداری اودو ، مدیریت بهتر موجودی با اطلاعات به‌روز و کامل؛ از جمله شماره‌های سریال، تعداد بسته‌بندی، استراتژی‌های رزرو، شمارش چرخه، KPI و امکانات دیگر...

با جستجوی سریع موجودی، به سرعت مکان و وضعیت همه محصولات خود را در چندین انبار یا در چندین شرکت مختلف بیابید.

warehouse
arrow

چیدمان را به حداقل برسانید

انتخاب یک استراتژی مناسب را برای خود در نظر بگیرید: آیا تمایل دارید تکیه کنید، محصولات را به صورت خوشه‌ای، موجی یا دسته‌ای مدیریت کنید؟ در ماژول انبارداری اودو، با بهره‌گیری از استراتژی‌های رزرو چندگانه، امکان فراهم شده است که کالاها را به طور مؤثرتری آزاد کنید. پیاده‌سازی استراتژی‌های حقوق اجازه می‌دهد تا تا 30 درصد از محصولات اضافی را با همان تیم انتخاب و بسته‌بندی کنید.

چیدمان موجی

ماژول انبارداری اودو، سفارشات را در هر راهرو یا منطقه جمع‌آوری کرده و سپس در منطقه‌ای دیگر مجدداً بسته‌بندی و گروه‌بندی کنید. این روش به ویژه در انبارهای بزرگ بسیار مؤثر است.

چیدمان خوشه‌ای

تلاش کنید چندین سفارش را در یک سفر جمع‌آوری کنید و سپس سفارشات را در زمان جمع‌آوری آماده کنید تا در مرحله بسته‌بندی اقتصادی‌تر عمل کنید. این رویکرد به ویژه برای محصولات کوچک بسیار موثر است.

دسته‌بندی

با ماژول انبارداری اودو، تعدادی سفارش را در یک دسته‌بندی جدید جمع‌آوری کنید و سپس آنها را در منطقه بسته‌بندی به یکدیگر ادغام کنید.

بسته‌بندی هرگز به سادگی قابل انجام نبوده است:

ماژول انبارداری odoo، در فرآیند چاپ برچسب‌های حمل و نقل، کنترل کیفیت و تعامل با واحدهای بسته‌بندی گوناگون، از جمله قطعات، جعبه‌ها، پالت‌ها و سایر موارد، با حامل‌ها هماهنگ می‌شود.

truck

همه ویژگی ها
به درستی انجام شده

اسکن سریع بارکد

اطلاعات کامل درباره هزینه‌ها، گزارشات و وضعیت را با وضوح در داشبورد مشاهده کنید.

با بهره‌گیری از مسیرهای هوشمند، فواصل را به حداقل برسانید:

برنامه‌ریزی تدارکات به صورت بهینه: با ماژول انبارداری odoo، مسیرهای پیچیده خود را در Odoo به تصویر بکشید و حرکت و انتقالات را به صورت خودکار برنامه‌ریزی کنید.

کنترل کامل بر روی عملیات زنجیره تامین با اقدامات موثر در میان برنامه‌های متعدد.

smarts routes

بررسی وضعیت موجودی

ماژول انبارداری odoo، از روش‌های مختلف ارزیابی پشتیبانی می‌کند، از جمله FIFO، میانگین قیمت، LIFO و قیمت استاندارد.

سیستم رزرو را حذف کنید.

ماژول انبارداری odoo، تمام جزئیات هزینه‌ها در یک رابط کاربری ساده و حداقل، با چند تنظیم انتخابی ارائه می‌شود.

dashboard

توانایی ردیابی، فعال است

با ماژول انبارداری odoo، گزارشات فوری درباره موجودی، حرکت موجودی، و تولید در دسترس است.

dashboard

چطور می تونیم کمکتون کنیم؟