ماژول تعمیرات و نگهداری

نرم‌افزار تعمیر و نگهداری برای سازندگان مدرن

کاربرد بهینه سیستم ماژول نگهداری اودو ، راه حلی کارآمد برای رفع مشکلات اساسی با هزینه کمتر و اطمینان از کیفیت در طول عمر محصول است.

Automate vendor reminders too!
A calendar view of equipment needing maintenance

خودکارسازی تعمیر و نگهداری

جلوگیری از مشکلات و تضمین عملکرد بهینه سیستم

پیشنهاد می‌شود از قابلیت‌های ماژول نگهداری odoo برای محاسبه آمارهای مهم نظیر MTBF، MTTR، و تاریخ مورد انتظار خرابی بعدی بهره ببرید. اطلاعات ماژول نگهداری odoo به شما کمک می‌کنند تا تعمیرات پیشگیرانه را به صورت خودکار برنامه‌ریزی کنید و خط تولید خود را به حالت اجرایی مداوم نگه دارید.

سازماندهی درخواست‌های تعمیر و نگهداری

برای بهبود وضعیت تجهیزات خود، درخواست های تعمیر و نگهداری خود را به دقت برنامه‌ریزی کنید. با استفاده از نمای کانبان و تقویم عالی odoo، درخواست‌های تعمیر و نگهداری خود را به سادگی ردیابی کنید. از رابط کاربری کشیدن و رها کردن برای سازماندهی سریع و آسان استفاده کنید.

Odoo Maintenance backend interface with equipment maintenance requests
Mobile view of equipment in Odoo Maintenance

افزایش کارایی کلی تجهیزات

با نگهداری کارآمد

در ماژول نگهداری odoo، با نگهداری کارآمد، تیم تعمیر و نگهداری می‌تواند درخواست‌ها را از پنل کنترل مرکز کار آغاز کرده و به روزرسانی‌ها را به صورت زنده اطلاع رسانی کند. این ارتباط بهبود زمان خرابی را ایجاد کرده و کارآمدی تولید را ارتقا می‌دهد.

آمار و داشبورد

برای بهینه سازی عملکرد خود.

برای بهینه‌سازی عملکرد، از آمارهای محاسبه شده مانند MTBF و MTBR ماژول نگهداری odoo، برای تنظیم دقیق قوانین نگهداری و کاهش خطر خرابی استفاده کنید. از داشبورد ماژول نگهداری odoo، برای ردیابی عملکرد استفاده نمایید و با چند کلیک KPI های سفارشی را ایجاد کنید.

چطور می تونیم کمکتون کنیم؟