لوگو چیست؟ چه فایده ای دارد؟

لوگو در واقع نشانه و نماینده برند و کسب و کار شما است که به دلیل خلاقیت و منحصربفرد بودنش باعث می‌شود برند شما با این تصویر در ذهن مخاطبین نقش ببندد. به عنوان مثال شما اگر لوگوی شرکت اپل را هر جا مشاهده نمایید (بدون ذکر نام اپل) به راحتی و ناخودآگاه برند «اپل» در ذهنتان تداعی می‌شود. طراحی منحصربفرد لوگو در واقع باعث ایجاد تمایز برند شما نسبت به رقبا در ذهن مخاطب می‌گردد.

طراحی لوگو
طراحی لوگو

نشان تجاری حرفه ای، از اهمیت بالایی برای شرکت‌ها و استارتاپ‌ها برخوردار است؛ چرا که تاثیر مستقیم بر روند برندسازی و توسعه کسب و کار دارد.

رنگ و فونت سازمانی

رنگ و فونت سازمانی بر اساس روانشناسی هویت و شخصیت برند و با توجه به مخاطبان هدف هر کسب و کار پس از تحقیق و بررسی بسیار انتخاب می‌شود.

طراحی پترن

پترن در مجموعه‌ی هویت بصری هر برند، عنصر پرکاربردی است که در دیزاین ست اداری، دکوراسیون داخلی و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طراحی ست اداری

از مهم‌ترین موارد یک کسب و کار، ست اداری مورد استفاده‌ی آن است که نقش موثری در شخصیت بخشیدن به هویت برند دارد.

طراحی لوگوموشن

حرکت در عناصر مختلف باعث خلق جذابیت بیشتر و تاثیر ذهنی بالاتر می‌شود. لوگوموشن از مواردی است که در حیطه آگاهی برند موثر و پرکاربرد است.

طراحی شخصیت برند

طراحی یک کاراکتر باعث می‌شود که برند با یک تصویر زنده و واحد شناخته شود که در فرایند برقراری ارتباط میان مخاطب و برند بسیار موثر است.

نقاط لوگو دیباگ

لوگــــوهای طـــــراحی شـــده

نقاط لوگوی دیباگ

نقاط لوگوی دیباگ

مراحل طراحی هویت بصری و لوگو

سوالات متداول

طراحی لوگو به عواملی مانند نوع لوگوی درخواستی(مسکات، تایپوگرافی، تصویری و...)، میزان پیچیدگی و خلاقیت بکار رفته در لوگو، میزان ویرایش و تعداد طراحی‌های اولیه و... بستگی دارد.

بله این امکان وجود دارد. برندهای بزرگ دنیا هم بعد از مدتی به دلایل مختلفی لوگو و هویت بصری خود را ریدیزاین می‌کنند. گاهی ممکن است لوگوی اولیه اصلا خوب طراحی نشده باشد و یا ممکن است سیاست های شرکت تغییر کرده باشد برای همین نیاز به تغییر و ریدیزاین لوگو وجود دارد.

لوگوموشن یعنی با استفاده از ابزارهای گرافیکی، لوگو را متحرک می‌کنند. استفاده از لوگوموشن معمولا برای ابتدای فیلم‌های مرتبط با کسب و کار و یا تیزرهای تبلیغاتی استفاده می‌شود که جذابیت لوگو و هویت بصری برند را تا چندین برابر بالاتر می‌برد.

لوگو یکی از عناصر هویت بصری و در واقع نشانه و امضای برند شما است.

اگر جواب سوال خود را پیدا نکرده اید با ما در ارتباط باشید

   info[at]dybug.ir

 021-91075321 

فرم ثبت درخواست هویت بصری برند

با تشکر از شما، درخواست شما ثبت شد

تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.


چطور می تونیم کمکتون کنیم؟