بازاریابی و فروش 

کسب و کارت رو متفاوت کن

بازاریابی و فروش

راهکارهای بازاریابی و فروش

بهبود و افزایش فروش از دغدغه‌‌های اصلی هر شرکتی است. شاید اشتباه نباشد اگر بگوییم که هدف اصلی بیشتر شرکت‌‌ها افزایش فروش و در پی آن افزایش سود است. برای افزایش فروش راه‌­های زیادی وجود دارد که همه آن‌ها کاربرد ویژه خود را دارند. آن‌چه باعث می‌شود راهکارهای فروش را درست‌تر و اصولی‌تر انتخاب نمایید، بررسی دقیق آیتم‌هایی است که تحت عنوان خدمات بازاریابی و فروش،‌ از طرف «دیباگ» به مشتریان ارائه می‌گردد.

تحقیقات بازار

در تحقیقات بازار، خواسته­‌ها، تمایلات، نیازها و سلایق مشتریان بالقوه و بالفعل بازار هدف خود را مطالعه می­‌کنید تا متناسب با داده­‌های جمع­‌آوری شده بهترین تصمیم را بگیرید.

استراتژی بازاریابی

در این پکیج اهداف بازاریابی یک سازمان تعیین و همچنین مسیر رسیدن به این اهداف مشخص می­‌شود. بر طبق این استراتژی معلوم می‌گردد کدام محصول یا خدمت را برای چه مخاطب هدفی می‌توان در نظر گرفت.

بازاریابی دیجیتال و راه اندازی سایت

در دنیایی که همه از طریق اینترنت بدون محدودیت جغرافیایی و زمانی با یکدیگر در ارتباط هستند، نداشتن یک وبسایت برای یک بیزنس یک نقطه ضعف محسوب می­‌شود. دیباگ سایتی مناسب کسب و کار شما ایجاد می­‌کند و تکنیک­‌هایی از بازاریابی دیجیتال که مورد استفاده کسب و کار شما باشد را در اختیارتان قرار می‌­دهد.

راه اندازی CRM و باشگاه مشتریان  

CRM مخفف واژه Customer Relationship Management است که در فارسی با نام مدیریت ارتباط با مشتری شناخته می‌­شود. در این حوزه نحوه پیگیری درخواست مشتریان از دست رفته، مشتری­‌های فعلی و همچنین جذب مشتری جدید آموزش داده می­‌شود و ماژول آن استقرار می‌­یابد. باشگاه مشتریان نیز با هدف افزایش رضایت مشتریان و گروه‌بندی آن‌هابراساس شاخص‌های مختلف این حوزه ایجاد می‌گردد.

فرم درخواست بازاریابی

با تشکر از شما، درخواست شما ثبت شد

تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

نماد تماس با ما

چطور می تونیم کمکتون کنیم؟