مشاوره و کوچینگ 

کسب و کارت رو متفاوت کن

مشاوره و کوچینگ

راهکارهای مشاوره کسب و کار

مشاور کسی است که نکات پیرامون موفقیت را در اختیارتان قرار داده و در مسیر موفقیت تا رسیدن به هدف نهایی شما را همراهی می نماید. بهره مندی از مشاوره و کوچینگ برای تمامی کسب و کارها حائز اهمیت بوده و موفقیت را تضمین می نماید.

عارضه­ یابی سازمانی و تحلیل کسب و کار

همیشه بین عملکرد فعلی یک سازمان و عملکرد مطلوب آن تفاوت وجود دارد. همه تلاس سازمان­‌ها این است که این شکاف کمتر و کمتر شود. عارضه­‌یابی به بررسی علل وجود این شکاف می پردازد و سعی دارد آن را کاهش دهد. در عارضه‌­یابی فرایندهای سازمان به دقت مشاهده می شود و پس از جمع آوری اطلاعات و تفسیر آن ها تصمیمات لارم اتخاذ و پیاده سازی می ‌شوند؛ سپس بازخوردها مورد بررسی قرار گرفته و این چرخه ادامه پیدا می کند.

تدوین استراتژی و هدف گذاری

استراتژی یک برنامه به نسبت دوراندیشانه و آینده نگر است که تعیین می کند برای رسیدن به اهداف سازمان باید چه مسیری پیموده شود و چگونه با عوامل داخلی و خارجی تعامل نمود. در این بخش ضمن تعیین اهداف مناسب، واقع­‌بینانه و دست یافتنی، مشخص می نماییم از چه مسیری و با چه تاکتیکی به آن ها دست یابیم. این اهداف می توانند بلندمدت و یا کوتاه مدت باشند.

تدوین بیزنس پلن و اکشن پلن

بیزنس پلن یک نقشه راه مکتوب برای کسب و کار شما است که متناسب با اهداف و ارزش های شرکت تنظیم می شود. نوشتن بیزنس پلن با اهداف و استراتژی، تحقیقات بازار، مدل درآمدی و بسیاری از آیتم های دیگر در هم تنیده است. اکشن پلن یک برنامه عملیاتی است که برای رسیدن به اهداف، باید قدم به قدم طی شود.

استقرار ERP

شما به عنوان یک شرکت جهت بهبود فرایندها و انجام راحت‌تر و سریع‌تر آن‌ها، نیاز به یک اتوماسیون دارید اما نه هر اتوماسیونی! شما نیاز به یک اتوماسیون یکپارچه دارید؛ اتوماسیونی که در آن تمام بخش‌های مختلف به یکدیگر مرتبط هستند و همگی به یک پایگاه داده (Data Base) متصل می‌باشند. در همین راستا دیباگ به شما Odoo ERP را پیشنهاد می‌دهد و در تمامی مراحل آموزش، راه اندازی و استقرار تا رسیدن به نتیجه مطلوب در کنار شما خواهد بود.


درخواست خدمات مشاوره

با تشکر از شما، درخواست شما ثبت شد

تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

درخواست خدمات مشاوره

چطور می تونیم کمکتون کنیم؟