بهبود سازمانی 

کسب و کارت رو متفاوت کن

بهبود سازمانی

راهکارهای بهبود سازمانی

همه سازمان‌ها به دنبال بهبود و افزایش بهره‌‌وری هستند که امری سخت و پیچیده توأم با گام‌های متفاوت است. چنان‌چه به دنبال بهبود سازمان از جنبه‌­های مختلف هستیم می‌بایست تمامی گام‌های مرتبط را در سازمان پیاده‌سازی کرد. دیباگ مفتخر است که در این فرآیند مهم در کنار شما و سازمان‌تان می‌باشد.

تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه سعی بر این دارد تا با استفاده از اطلاعات و دانش‌های پیشین و همچنین نگاهی به آینده و مفاهیم موجود در آینده‌پژوهی،‌ به دانش فعلی شرکت بیفزاید و یا برای آن‌ها، کاربردهای جدیدتر و مناسب تر ارائه نماید.

تدوین KPI و OKR

برای بررسی عملکرد سازمان در حوزه‌های مختلف، نیاز به تعریف KPIها یا شاخص‌های کلیدی عملکرد می‌باشد. این شاخص‌ها به شما کمک می‌نمایند تا در حوزه‌های مختلف مانند مالی، منابع انسانی، فروش، هزینه‌ها و ... عملکرد سیستم را ارزیابی نمایید. در همین رابطه می‌توانید برای هر شاخص یک OKR (اهداف و نتایج کلیدی) تعریف نمایید.

مانیتورینگ کسب و کار

چنانچه فکر کنید کسب و کار شما دارای عملکرد مثبت یا منفی می‌باشد، ‌در هر دو صورت شما نیاز به رصد عملکرد سازمان و کارمندانِ خود دارید. معمولا واژه‌ی رصد کردن و مانیتورینگ با معنی منفی در ذهن متبادر می‌شود اما واقعیت این است که شما برای بهبود عملکرد خود نیاز به پایش سازمان از جنبه‌های مختلف نظیر میزان فروش، عملکرد کارکنان، هزینه‌ها و ... خواهید داشت.

مدیریت چابک

هدف اصلی این خدمت، بهبود چابکی و پاسخگویی سازمانی با اتخاذ روش ها و چارچوب های چابک است. به طور کلی، خدمات مشاوره مدیریت چابک به گونه ای طراحی شده است که به مشتریان کمک کند با اتخاذ روش ها و چارچوب های چابک، چابک تر و پاسخگوتر شوند. این شامل بهبود مدیریت پروژه، توسعه نرم افزار، و سایر فرآیندهای تجاری، و همچنین ایجاد فرهنگ بهبود مستمر و یادگیری است.

درخواست خدمات بهبود سازمانی

با تشکر از شما، درخواست شما ثبت شد

تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.

درخواست خدمات بهبود سازمانی

چطور می تونیم کمکتون کنیم؟