مشاوره سازمانی

سازمان­‌ها برای حرکت به سمت اهداف خود نیاز به راه حل­‌های مختص به خود دارند. پکیج مشاوره سازمانی شامل موارد زیر می­‌شود.

عارضه‌‌یابی

شناخت و تحلیل کسب و کار

مشاوره و کوچینگ به مدیران و سازمان‌ها

استراتژی و هدف‌گذاری

تدوین بیزنس پلن و اکشن پلن

مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره سازمانی می‌خوام

مشاوره سازمانی
استقرار ERP

استقرار ERP

شما به عنوان یک شرکت جهت بهبود فرایندها و انجام راحت‌تر و سریع‌تر آن‌ها، نیاز به یک اتوماسیون دارید اما نه هر اتوماسیونی! شما نیاز به یک اتوماسیون یکپارچه دارید؛ اتوماسیونی که در آن تمام بخش‌های مختلف به یکدیگر مرتبط هستند و همگی به یک پایگاه داده (Data Base) متصل می‌باشند. در همین راستا دیباگ به شما Odoo ERP را پیشنهاد می‌دهد و در تمامی مراحل آموزش، راه اندازی و استقرار تا رسیدن به نتیجه مطلوب در کنار شما خواهد بود.

ERP سازمانی می‌خوام

طراحی داشبوردهای مدیریتی

جهت آگاه بودن از اوضاع کسب و کارتان اعم از میزان فروش، کارکرد کارمندان، موجودی مواد اولیه و کالاها و... نیاز به داشبوردهایی دارید که اطلاعات را در قالب نمودارهای گوناگون دراختیارتان قرار دهد. در این پکیج می‌توانیم برای واحدهای مختلف سازمان، اهداف کوتاه مدت(OKR) و شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) تعریف نماییم و با توجه به آن، نمودارهای مرتبط را جهت نظارت و مانیتورینگ دقیق‌تر واحدها مشاهده نمایید.


به داشبورد مدیریتی نیاز دارم 

طراحی داشبورد‌های مدیریتی
پکیج HR

پکیج HR

در این پکیج خدمات مرتبط با حوزه منابع انسانی عرضه می­‌شود. این خدمات شامل ارزیابی عملکرد، onboarding (مسیر ارتقای پرسنل در سازمان)، روان‌شناسی سازمانی و در نهایت مدیریت هوشمند منابع انسانی در سازمان می‌باشد.

مهم‌‌ترین موضوع برای پیشرفت یک تیم، حال روحی و انگیزه آن‌ها است. روانشناسی سازمانی به بررسی رفتارهای افراد و کارمندان در محیط کار می‌‌پردازد و سعی بر این دارد که با اصلاح و بهبود رفتار کارکنان، محیطی دلپذیر و پرنشاط همراه با ارتباطات موثر شکل دهد. مواردی از قبیل انگیزش کارکنان، انتخاب افراد مناسب برای سمت‌‌های مختلف، شناسایی و درک بهتر خصوصیات و نیازهای کارمندان و . . . در این دسته قرار می‌‌گیرند.

پکیج HR نیاز دارم

تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه سعی بر این دارد تا با استفاده از اطلاعات و دانش‌های پیشین و همچنین نگاهی به آینده و مفاهیم موجود در آینده‌پژوهی، ‌به دانشِ فعلی شرکت بیفزاید و یا برای آن‌ها کاربردهای جدیدتر و مناسب‌تر ارائه نماید.

به تحقیق نیاز دارم 

تحقیق و توسعه
مطالعات امکان‌سنجی

مطالعات امکان سنجی

امکان سنجی یک تجزیه و تحلیل است که در آن همه جنبه‌‌های مالی، حقوقی، فنی و علمی یک پروژه یا یک ایده در شرایط مختلف بررسی می­‌شوند و به دنبال این موضوع هستند که آیا این پروژه قابل پیاده­‌سازی است یا خیر و در صورت پیاده­‌سازی تا چه میزان انتظارات را برآورده می‌نماید.

امکان سنجی می‌خوام

جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها

دیباگ پس از ارزیابی ایده استارتاپ و امکان سنجی‌ آن، می‌‌تواند به عنوان سرمایه‌‌گذار یا در فرآیند انتخاب آن در کنار شما باشد.

به جذب سرمایه نیاز دارم 

جذب سرمایه

کسب وکار خود را با ما دگرگون کنید

«دیباگ، حال خوب کسب و کار شما»

فرم درخواست خدمات تحلیل سیستم

با تشکر از شما، درخواست شما ثبت شد

تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

درخواست تحلیل سیستم

چطور می تونیم کمکتون کنیم؟