طراحی لوگو 

اولین چیزی که از شرکت شما در ذهن مشتریان تداعی می‌شود، نام و لوگوی شما است. یک لوگوی متفاوت و خلاقانه می‌تواند ماندگاری بسیار زیادی در ذهن مشتریانتان داشته باشد.

به طراحی لوگو نیاز دارم

طراحی و دیزاین لوگو
طراحی برندبوک

طراحی برندبوک

در کنار لوگو، یک طراحی برندبوک مناسب می‌تواند به کسب و کار شما هویت و روح ببخشد. برای مثال شما می‌توانید رنگ کسب و کار خود، طراحی کاغذها و فاکتورهای اداری خود و . . . را در این بخش مشخص کنید.

برندبوک می‌‌خواهم

دیجیتال برندینگ

دیجیتال برندینگ، فرآیند استفاده از دارایی‌های دیجیتال برای ایجاد هویت برند آنلاین است که می‌تواند تقریباً در هر کانال دیجیتالی مانند سایت، رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات دیجیتال و بازاریابی محتوا بیان شود. دیباگ با دیجیتال برندینگ به شما کمک می‌نماید کمپین‌های بازاریابی غنی‌تری ایجاد نموده و حضور قدرتمندی در فضای دیجیتال داشته باشید.

بریم برای برند شدن

دیجیتال برندینگ
طراحی برندبوک

استراتژی برند

هدف اصلی از این خدمت کمک به کسب و کارها برای ایجاد یک هویت برند قوی و متمایز است که آنها را از رقبای خود متمایز می کند و باعث جاگیری در ذهن و قلب مخاطبان هدف خود میشود. خدمات این حوزه عبارتند از:

  • موقعیت یابی برند: ایجاد یک موقعیت برند منحصر به فرد که برند شما را از رقبا متمایز می کند و ارزش پیشنهادی برند شما را به اشتراک می گذارد.
  • شعار برند: عبارتی کوتاه که نشان دهنده شخصیت برند شماست و با آن عجین است
  • داستان برند: ایجاد قصه برند و دادن شخصیت به آن
  • هویت بصری: ایجاد یک هویت بصری قوی که شخصیت برند شما را منعکس می کند، از جمله لوگوها، طرح های رنگی، تایپوگرافی و سایر عناصر طراحی.
  • ارتقای برند: توسعه و اجرای کمپین ها و ابتکاراتی که برند شما را زنده می کند و مخاطبان هدف شما را درگیر می کند.
  • مدیریت برند: اداره شخصیت برند به طوری که تمام اجزای سازمان با آن همسو باشند.

استراتژی برند نیاز دارم

طراحی تیزر تبلیغاتی

خود را خاص معرفی کنید

در دنیا محتوای ویدئویی طرفدارهای بسیار زیادی پیدا کرده است و تیزر تبلیغاتی برای معرفی خدمات و کسب و کار شما منحصربفرترین روش می‌باشد.


تیزر تبلیغاتی می‌خواهم 

طراحی تیزر تبلیغاتی
طراحی اینفوگرافی

طراحی اینفوگرافی و محتوای دیجیتال  

اینفوگرافی مدلی خاص از تصویر است که می‌توانید با استفاده از این مدل محتوای خود را در بستر اینترنت منتشر کنید که هم جذابیت زیادی دارد و هم مقرون به صرفه است.

اینفوگرافی نیاز دارم

کسب وکار خود را با ما دگرگون کنید

«دیباگ، حال خوب کسب و کار شما»

فرم درخواست خدمات گرافیک

با تشکر از شما، درخواست شما ثبت شد

تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

نماد فرم ثبت‌نام

چطور می تونیم کمکتون کنیم؟